HAKKIMIZDA

Green Life markası baharat ve bitki çayı kategorisinde 2004 yılından beri Türk tüketicisinin beğenisine sunulmaktadır. Global ortağımız Noorinvest Holding Company W.L.L ile markamızı dünya platformuna çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Green Life, yıllardır doğanın bizlere sunduğu lezzetleri yemeklerinize eşsiz tat katmak için hazırlamaktadır. Sayısız baharatı, son teknolojiye sahip, dünya standartlarındaki hijyenik üretim tesislerimizde Green Life kalite ve güvencesiyle üretiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için geleneksel sofraların o eşsiz yemeklerine lezzet katacak yeni çeşitler ile yenilikçi duruşumuzu sağlamlaştırıyoruz. Doğaya duyduğumuz tutku ve edindiğimiz tecrübe ile daima en iyisi için çalışıyoruz.

Kekik, nane,pulbiber, reyhan, çörek otu, kakule, rezene, adaçayı, ıhlamur… Türk mutfağının saymakla bitmez baharat lezzetlerini, profesyonel yaklaşımımız ve ARGE’ye verdiğimiz önem ile katkısız, en saf haliyle sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi olduğu gibi gelecekte de doğanın hediyelerini tohumundan yaprağına, yaprağından dalına kadar en saf haliyle sofralarınıza kazandırmaya devam edeceğiz.