HAKKIMIZDA

Green Life markası baharat ve çay kategorisinde 2004 yılından beri Türk tüketicisinin beğenisine sunulmaktadır. 2015 yılından beri global ortağımız Noor Asia Trading LLC ile markamızı dünya platformuna çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Noor Asia ortaklığı Green Life’ın bölgesel açılımına katkı sağlayacak ve büyük güç katacaktır.

Green Life yıllardır doğanın bizlere sunduğu lezzetleri yemeklerinize eşsiz tat katmak için hazırlar. Sayısız çeşitlilikteki baharatı, son teknolojiye sahip, dünya standartlarındaki hijyenik üretim tesislerimizde Green Life kalite ve güvencesiyle üretiyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için geleneksel sofraların o eşsiz yemeklerine lezzet katacak yeni çeşitler ile yenilikçi duruşumuzu sağlamlaştırıyoruz. Doğaya duyduğumuz tutku ve edindiğimiz tecrübe ile daima en iyisi için çalışıyoruz.

Kekik, nane, reyhan, çörek otu, kakule, mahlep, adaçayı, nane, rezene… Türk mutfağının saymakla bitmez baharat lezzetlerini, profesyonel yaklaşımımız ve ARGE’ye verdiğimiz önem ile katkısız, en saf haliyle sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi olduğu gibi gelecekte de doğanın hediyelerini tohumundan yaprağına, yaprağından dalına kadar en saf haliyle sofralarınıza kazandırmaya devam edeceğiz.

Ayrıca Green Life tesislerinde ISO 9001 2000 kalite yönetim HACCP gıda güvenlik sistemleriyle üretim yapılmaktadır.