Haberler

Güvenilir Tedarikçi

"Tedarik Zincirinde Güven Projesi" kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı’nın destekleriyle ve ev dışı tüketim sektörünü oluşturan tüm tarafların katkıları ile "Tedarik Zincirinde Güven Rehberi" hazırlanmıştır. Restoran ve oteller de bu rehber ışığında tedarikçi seçimi ve kontrolü konusunda daha çok bilgiye sahip olacak olup misafirlerine sundukları yemek ve hizmetler konusunda verdikleri güveni üst seviyeye taşıyabileceklerdir. Bu rehberi uygulayan tedarikçiler bağımsız denetim firmaları tarafından gıda güvenliği uygulamalarından Covid-19 önlemlerine kadar detaylı bir değerlendirmeden geçerek, “Güvenilir Tedarikçi” sertifikası almaya hak kazanırlar. Green Life Türkiye olarak “Tedarik Zincirinde Güven Rehberi“ kurallarına tam uyum sağlayarak “Güvenilir Tedarikçi” sertifikası almaya hak kazandık.

Green Life ailesine,

Green Life ailesine, tüketicilerimize kullanım kolaylığı sağlamak adına Zip ambalajı ekledik ve raflarda tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Green Life zip ambalaj ile artık ürünlerinizin daha sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesini sağlıyor. Her seferinde huzur ve güvenle ürününüzü kullanıp, kapatıp muhafaza edebiliyorsunuz.

Green Life mutfaklar kadar artık sofraların da vazgeçilmezi.

Green Life pet ambalajlarımız ile ürünleri başka bir kaba aktarmaksızın sofranızda sergileyebilir, konuklarınıza şık ve fonksiyonel sunumlar gerçekleştirebilir ve aynı zamanda baharatınızı görerek gönül rahatlığıyle tüketebilirsiniz.