Baharatın Hikayesi / KASAP KÖFTE HARCI

Green Life Kasap Köfte Harcı, ideal kıvam ve enfes lezzetteki kasap köftesini, evde kolaylıkla hazırlayabilmeniz için özel olarak geliştirilmiş bir karışım. İçeriğinde galeta unu, tuz, sarımsak tozu, soğan tozu, pul biber, öğütülmüş karabiber, kekik, aroma arttırıcı (maya ekstraktı), acı toz biber, öğütülmüş kimyon, şeker, tatlı toz biber ve öğütülmüş kişniş bulunuyor. Her kasap köfte onu hazırlayan kasabın imzasını taşır. Green Life Kasap Köfte Harcı da Green Life’ın ufak donuşlarıyla çeşnilendirdiği özel bir lezzet sunuyor.

 Bundan böyle köfte yapmak için bayat ekmek derdine düşmenize, soğan ya da sarımsak doğramakla uğraşmanıza, hangi baharatı kullanmanız gerektiğini planlamanıza gerek yok. Green Life’ın sizler için bir araya getirdiği özel baharatı, iyi kalite köftelik kıymayla karıştırarak piknik keyfinizi ikiye katlayacak, misafir sofralarınıza lezzet katacak köfteler hazırlayacaksınız.

 Tadım notları:                                              

Kasap köfte harcı içeriğinde sarımsak tozu, soğan tozu, pul biber, karabiber, kekik, acı ve tatlı toz biber, kimyon ve kişniş gibi baharat bulunduruyor. Bu baharatın tümüne ait aromatik ve tatsal özellikler, enfes lezzette kasap köftesini kolaylıkla hazırlamanızı mümkün hale getiriyor. Sarımsak ve soğanın vazgeçilmez tatsal katkısı, kekiğin sıcak ve narin aroması, kişnişin narenciye, çiçek, adaçayı ve çam notaları içeren zengin baharatlı tadı, karabiberin ısıtıcı etkisi ve acımsı lezzeti, kırmızıbiberin tatlı-acı tadı ile meyvemsi karamel notaları ve kimyonun güçlü topraksı kokusu sayesinde eşsiz lezzette kasap köftesini pratik bir şekilde hazırlayabileceksiniz.